Sienų šiltinimas


Medinių, karkasinių sienų, oro tarpų, išorinių ir vidinių sienų, fasadų, palėpės šiltinimas

Birios purškiamos vatos tinka oro tarpams ar paruoštoms šiltinimui ertmėms už įvairaus tipo plėvelių, OSB, gipso kartono ir medžio plaušo plokščių. Šiltiname medinių, karkasinių ir mūrinių naujų ar renovuojamų namų sienas ir kitas konstrukcijas iš vidaus ir išorės. Šiems darbams puikiai tinka ekovata, medžio plaušo vata ar mineralinė vata.

Ekovata ir kitos tokio tipo šiltinimo medžiagos puikiai tinka karkasinio namo sienų, stogo, perdangos šiltinimui. Karkasinėse sienose sumontuotos komunikacijos apsunkina šiltinimo darbą lakštinėmis šiltinimo medžiagomis, o šiltinant biria vata tai padaryti yra paprasta. Prireikus šiltinamą storį galima padidinti storinant patį karkasą.

Ekovata užpildo visas ertmes ir prisitaiko prie konstrukcijų sudarydama vientisą sluoksnį. Palieka puiki šilumos ir garso izoliacija. Šiltinimo darbai atliekami visais metų laikais.

Šiltinant sienas iš lauko padarius karkasą reikia sumontuoti ir vėjo izoliacinę plėvelę. Galima naudoti ir medžio plaušo plokštes skirtas lauko darbams. Tokiu atveju bus ir papildomas šiltinimo sluoknis, o jei plokštės skirtos tinkavimui bus galima atlikti ir tinkavimo darbus, o ne tik montuoti dailylentes. Reikia pilnai užsandarinti visą perimetrą, pleveles apkalti grebėstais. Kai kuriais atvejais, esant izoliacinei plėvelei, dėl tvirtumo papildomai yra naudojamos juostos.

Šiltinant plėvelėje ar plokštėse tam tikrose vietose išpjaunamos skylės per kurias įpučiama termoizoliacinė medžiaga. Vėliau skylės užklijuojamos.

Medinių ir karkasinių namų šiltinimui dažnai naudojamos medžio plaušo plokštės ir medžio plaušo vata Steico zell ar celiuliozinė ekovata dėl gimininkų savybių medienai.

Visos medžiagos sertifikuotos bei turi atitikties deklaracijas.

Teikiame nemokamas konsultacijas telefonu ir elektroninių paštu visais jums iškilusiais klausimais dėl mūsų teikiamų paslaugų. Pasiūlysime optimaliausius sprendimus kokybės ir kainos atžvilgiu.